Network Marketing Zararları ve Zorlukları Nelerdir

Bu sistemin zararlarının başında uygunsuz bir çalışma yolu izlemek vardır. Bir takım yasa dışı kimseler sistemi, kendi amaçlarına uygun olarak düzenleyerek etik olmayacak bir iş görünümüne sokmaya çalışabilirler.

Normal şartlarda yasal çerçeve içinde bulunan bu sisteme uymayacak, denetimden geçmesi mümkün olmayan ve insanlar için zararlı olabilecek ürünleri satmayı deneyecek kötü karakterlerle karşılaşmak olasıdır. Böyle şeyler, işinin hakkını vermeye gayret gösteren insanlara zarar verebilecektir.

Bunun dışında bir ürünü, network Marketing sisteminde belirlenen fiyatın üstünde satarak karşı tarafı aldatmak, bu işe zarar veren en önemli noktalardan biridir. Ürünün satışından sonra fatura kesmeyip Gelir Vergisi ödemesinden kaçmak yine çalışma sistemine zararlı olacaktır.

Network Marketing zararları arasında belki de en can acıtanı, sahtekarların bu sistemi, insanları dolandırıp paralarını çalmak için kullanmalarıdır. Bu durum, yasal sınırlar içinde kalarak iş yapmaya çalışan sistemin dürüst satış temsilcilerine karşı güvensizlik oluşmasına sebep olmaktadır.

Tüm bu suç kabul edilebilecek ve etik olmayacak tutum ve davranışlar, bu işi başarıyla uygulamak için çok çalışmanın, planlı ve disiplinli davranmanın yanında Network Marketing zorlukları içinde sayılabilecek unsurlar arasında yerini almaktadır.

 

admin

Bir kaç farklı cümlenin tek bir anlamı olan doğrudan satış sektörü hakkında tarafsız makaleler yazarak, yerli ağ pazarlama firmalarını ve yabancı ağ pazarlama firmalarını detaylı anlatıp, araştırma yapan kişilere detaylı bilgi aktarımı yapmak için network marketing ile ilgili web sitemiz de araştırma yapan kişilere extra bilgi vermeyi hedefledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ CİHAZ GÖNDERİMİ ile Helium (HNT) Coin Madenciliğine