LR World Kozmetik Katalog, Aloe Vera Ürünleri ve Yorumları

LR Health & Beauty SystemsLr Kozmetik, Avrupa’da en başarılı doğrudan satış firmaları arasında yer almaktadır. Lr Kozmetik 1985 yılında faaliyetlerine başladığı günden bugüne muazzam ciro artışları ile bir çok network marketing alanında çalışan firmaya da örnek olmuştur. Lr Kozmetik ‘nin başarısının kaynağı sektörün gelişimini yakından takibi ve net olarak çizdiği vizyonudur.

Firma kozmetik, doğal yöntemler ile sağlık kelimelerini bir araya getiren bir firmadır. Ürünlerinin %100 ü aloe vera bitki özü ile yapılmaktadır. Uluslar arası network marketing faaliyetlerini sürdüren firma yabancı network marketing şirketleri arasındadır.

Network marketing, çağımızın öne çıkan doğrudan satış temelli ticaret sistemidir. Network marketing, sisteme dahil olan takımlara eşit fırsatlar vermesi, başlangıç aşamasında deneyim ve bilgi gerektirmemesi, çalışma saatlerinin esnekliği ile tercih edilmektedir.

LR Health & Beauty Systems
LR Health & Beauty Systems

Lr Kozmetik Nedir

Lr Health & Beauty Systems, sektörde otuz yılı aşkın bir süredir başarı ile çalışmalarını yürütmektedir. Lr, sektördeki deneyimi ve doğru stratejileri ile dünyanın en büyük Aloe vera üreticilerinden biri olarak tanınan bir Alman firmasıdır.

Bir Alman markası olan Lr, makyaj, cilt bakımı, parfüm ve gıda takviyesi ürünleri üretmektedir. Ülkemizde de firma adını duyanlar lr kozmetik nedir? sorusunun cevabını öğrenmek istiyorlar. Almanya’da üretilen bu ürünler network marketing sistemi ile çalışan Lr Kozmetik firması ile Türkiye’deki müşterileri ve üyeleri, iş ortakları ile buluşmaktadır.

Bildiğimiz üzere aloe vera bir çok ülkede onay almış doğal sağlık bitkilerinden biridir. Firmada bu yönden ilerlemeyi tercih etmiştir. Firma dünyada hızlı yaygınlık gösterirken Türkiye’de hemen bu yaygınlaşmanın içine girmiştir. Çoğu network işi yapan yan kuruluşlar da bu satış sistemine girmiş ve bu yolu izlemeyi tercih etmiştir.

 Lr Kozmetik Nerede Kim Kurdu
Lr Kozmetik Nerede Kim Kurdu

 Lr Kozmetik Nerede Kim Kurdu

Lr Health & Beauty Systems, şirket, Avrupa’da doğrudan satış pazarı alanında en başarılı şirketlerden biri olarak seçilmiştir. Lr Kozmetik , satış stratejisindeki başarısının kaynağı güzellik ve sağlık sektörüne yaptığı yatırımlarda aranmalıdır. Lr Health & Beauty Systems, 1985 senesinde Almanya’daki Westfalya Bölgesinin Ahlen kentinde “Lr Cosmetic” yani Lr Kozmetik adı ile kurulmuştur. Günümüzde Avrupa’nın en yüksek cirolu network marketing firmalarından biri.

Lr Health & Beauty Systems yani Lr Kozmetik firmasına ilişkin olarak Lr Kozmetik nerede kim kurdu sorusunun içinde firmanın kurucuları da oldukça merak edilmektedir. Firmanın kurucuları; Helmut Spikker ve Achim Hickmann’dır. Firmanın Ceo’su ile Andreas Friesch’dır.

Lr kozmetik nedir
Lr kozmetik nedir

Eğer network marketing nedir merak ediyorsanız bu yazımızı da okuyabilir. Yada network marketing nasıl yapılır başlığında da daha fazla bilgi alabilirsiniz.

LR World Kozmetik Katalog, Aloe Vera Ürünleri ve Yorumları

Şirket ayrıca çocuk tüketiciler için de kullanabilecekleri bir set üretmiştir. Çocuk ciltleri için özel tasarlanmış ürünleri sayesinde çocuklu ailelerin bir çoğu bu firmayı tercih eder. Çocuk ürünleri yönünden piyasada yarıştığı başka bir firma yoktur.

Ayrıca makyaj ve parfüm bölümü de olan firma her aşamada kendisine kozmetik pazarında rakip bulamamaktadır. Network sistemi şeklinde büyümeyi hedefleyen LR, bu yönde bir çok çalışma yapmaya başlamıştır. Konferanslar düzenleyen şirket, ürünlerin tanıtımını yaparak bu yönde üye sahibi olmaktadır. Ortalama 30 ülkede faaliyet gösteren LR, avrupada direk satış yapan en büyük firmadır.

Lr Kozmetik Kazanç Planı
Lr Kozmetik Kazanç Planı

Lr Kozmetik Kazanç Planı

Merak edilen konulardan biri de Lr kazanç planı nasıl olduğudur. Lr prim sistemi içerisinde iki tür puan vardır. Bu puanlar PW ve GV‘dir. PW- Lr puanı anlamına gelir. Ay sonunda toplanan PW sayısı mevcut ay içerisinde sizin ve takımınızın yapmış olduğu cirodan %kaç oranında prim alacağınız ile Lr unvanınızı belirlemektedir. GV ise satış hacmidir. Prim GV puanı üzerinden kazanılmaktadır. Lr’a ücretsiz bir şekilde kayıt olan Lr iş ortağı bütün üyeler, ürünleri %40 indirimle almaktadır. Ürünleri %40 kar marjı ile satabilmektedir. Bu indirim oranı tüm ürünlerde aynıdır.

İndirim oranı hangi seviye olunursa olunsun değişmemektedir. Örnek olarak Lr katalog fiyatında 100-TL olan ürünleri 60-TL’ye satın alabilirsiniz. Bu ürünleri 100-TL’ye satarak o ürünlerden 40-TL net kar kazanabilirsiniz. Firmanın üyelerine özel kişisel prim imkanları da mevcuttur.

Lr Kozmetik Ürünleri ve Kullananlar

Lr Kozmetik‘in ürün kategorisinde yer alan başlıca ürünler; Özel bakım, Lr yük bakımı ürünleri, Lr vücut bakımı ürünleri, Lr ağız ve diş bakımı ürünleri, Lr saç bakımı ürünleri, Lr erkek bakım ürünleri, Lr bebek ve çocuk bakımı ürünleri, Lr güneş koruyucu ürünler, Lr yaşlanma karşıtı (Anti-age) ürünleri, Lr parfümleri, Lr kozmetik ürünleri, Lr gıda takviyesi ürünleri olarak sıralanmaktadır. Özel bakım ve yüz bakım ürünlerinden en çok satılan ve lr kozmetik kullananlar tarafından tavsiye edilen ürünler şöyle sıralanabilir:

Lr Kozmetik Özel Bakım Ürünleri

 1. Lr Aloe Vera Acil Durum
 2. Lr Aloe Vera Konsantre
 3. Lr Aloe Vera Propolisli Krem
 4. Lr Aloe Vera Therma Losyon
 5. Lr Aloe Vera Msm Jel
 6. Lr Aloe Vera Dermaintense
 7. Lr Aloe Vera Acil Durum Box
 8. Lr Aloe Vera Via Moments Set

Lr Kozmetik Yüz Bakım Ürünleri

 1. Lr Aloe Vera Gündüz Kremi
 2. Lr Aloe Vera Yüz Bakım Seti
 3. Lr Aloe Vera Yüz Temizleme Sütü
 4. Lr Nanogold Gece Kremi
 5. Lr Beauty Daimonds Yüz Tonik
 6. Lr Nanogold Gündüz Kremi
 7. Lr Racine Q10 Set
 8. Lr Nanogold Tonik
 9. Lr Gece Maskesi
 10. Lr Serox Komple Set
 11. Lr Göz Makyajı Temizleyicisi
Lr Kozmetik Çalışmanın Avantajları Nelerdir
Lr Kozmetik Çalışmanın Avantajları Nelerdir

Lr Kozmetik Çalışmanın Avantajları Nelerdir

1- LR ile network işinde olursanız ürün kataloğu üzerinde bulunan her üründen %40 indirim almanız mümkün olmaktadır. Eğer satış yerine sadece kullanım yapmak istiyorsanız en güzel yöntem budur.

2-Bu işte aylık, haftalık prim kazanabilirsiniz. Ayrıca firmanın belirlediği puan sistemi üzerinden iyi bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. İstenilen puan üstünde yaparsanız şirket size özel şahsi araç sağlayacaktır.

3- Bu network sistemi ile birlikte her çeşit insan ile çalışma yapacağınız için sosyal çevreniz gelişecek ve hayata bakış açınız değişecektir. Yapılan konferans ve seminerler ile kendinizi fazla geliştirebilirsiniz. Bu konferanslar sayesinde kazancınızın artacağıda şüphesiz ki doğrudur. Herhangi bir kaybınız olmaz aksine fazlaca kazanç sağlayacaktır.

Lr Kozmetik Güvenilir mi
Lr Kozmetik Güvenilir mi

Lr Kozmetik Güvenilir mi

Network marketing, hızla büyüyen ve yüksek cirolu satışları ile ön plana çıkan bir ticaret modeli olarak günümüzde tercih edilen bir sistemdir. Network sistemini benimseyen firmaların, pazardaki paylarını büyüterek, yerel ve küresel pazarlarda kalıcı ve öncü olmayı hedeflemektedirler.

Bu hedeflere ulaşmak isteyen network marketing firmaları için kaliteli ürünler üretmek, profesyonel bir ekip ile çalışmak, kazanç imkanlarını artırmak son derece önemlidir. Bu hususlar firmanın güvenilir olması halinde bir anlam kazanacak kriterlerdir.

Network marketing sektöründe yıllardır başarı ile çalışmalarına devam eden Lr Kozmetik, Alman menşeli firmaya ilişkin olarak lr kozmetik güvenilir mi sorusuna verilecek yanıt; firmanın güvenilir bir network marketing firması olduğudur. Bu güvenilirliği de yıllardır sektörde dimdik başarı ile ayakta durması ve geniş portföyü ile ispat ettiği gerçeğidir.

Lr Kozmetik Şikayet
Lr Kozmetik Şikayet

Lr Kozmetik Şikayet

Lr Kozmetik, ürünleri ile dünya çapında ve ülkemizde beğenilen bir firma. Aloe Vera‘nın insan sağlığına ve özellikle cilde olan sayısız faydaları düşünüldüğünde Aloe Vera içeren Lr markasını taşıyan ürünler en çok talep gören ürünler arasında.

Bununla birlikte bazı ürünlere ilişkin olarak ürünün tanıtımda yer alan özellikleri taşımadığı, beklenen faydanın görülemediği, teslimatın gecikmesi ve üyelik ile ilgili sıkıntılara dair şikayetler az da olsa dile getirilmektedir. Satılan ürünlerde özellikle şarj cihazlarında yaşanan sorunlar gibi cihaz arızalarına ilişkin çeşitli firmaya iletilmektedir.

Lr Kozmetik Dolandırıcılığı
Lr Kozmetik Dolandırıcılığı

Lr Kozmetik Dolandırıcılığı

Lr Kozmetik dünyaca tanınan bir Alman markasının ürünlerinin tanıtım, satış ve dağıtımını yapan bir network marketing firmasıdır. Kaliteli ürünleri ile sektörde yüksek satış rakamlarına başarı ile imza atan bir firmadır. Uzman kadrosu ile geniş bir müşteri ve üyelik portföyüne sahiptir.

Her geçen gün kozmetik ve bakım ürünleri pazarındaki payını büyütmektedir. Network marketing sistemini kariyer olarak hedefleyen kişilerin bir lr kozmetik dolandırıcılığı ile karşılaşmamaları için mutlaka firmanın kendi web sitesinden işlemlerini yapmaları ve firmanın yetkili temsilcileri ile iletişim kurmaları gerekir.

Lr kozmetik firmasının adına sahte hesaplar açabilecek, kendilerini firmanın yetkilileri olmadıkları halde yetkilileri ya da üyeleri olarak tanıtabilecek ve firmanın ürünleri yerine sahte ürünleri satabilecek özetle firmanın adını kullanarak dolandırıcılığa teşebbüs edecek kişiler ile günlük hayatta karşılaşılabilir. Kuşku duyduğunuz hallerde dikkatli olmalı ve herhangi bir dolandırıcılık mağduru olmamak adına bu tarz durumları firmaya ve ilgili mercilere gecikmeden iletmelisiniz.

Lr Kozmetik Üye ve Kayıt Olma
Lr Kozmetik Üye ve Kayıt Olma

Lr Kozmetik Üye ve Kayıt Olma

Lr Kozmetik firmasına firmaya ait siteye giriş yapılarak Lr üyelik bölümünden ücretsiz bir biçimde kolaylıkla üye olunabilmekte ve kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir. Lr üyelik bölümünde, Lr üyelik sistemine ve üyelere sunulan tüm olanaklara ilişkin detaylı bilgi yer almaktadır. Lr Aloe Vera üyeliğinde giriş aidatı ücreti, kota, stok ve ciro zorunlulukları olmadığından, herhangi bir bağlayıcılığı da bulunmamaktadır.

Kozmetik dünyası içeriğinde pek çok ürün barındırmaktadır. Son dönemlerde cildi alınan gıdalarla yenilemeye çalışan ürünler de üretilerek kozmetik sektörüne dahil edilmektedir. Bunlar takviye edici gıdalar şeklinde olmaktadır. Kişinin cildini hem bakım ürünleri hem de gıdalar ile onarmak hedeflenmektedir. Belirtildiği üzere kozmetik bir sektör halini almıştır. Çünkü bu doğrultuda talep giderek artmaktadır.

Artan talebe binaen çeşitli kozmetik firmaları ve bu firmaların ürünleri ile karşılaşılmaktadır. Söz konusu firmalar arasında LR Kozmetik de yer almaktadır. Firmanın ürün yelpazesi oldukça geniş görünmektedir. Firmaya ait internet sitesine bakıldığında şu kategorileri görmek mümkündür: Cilt bakımı, Makyaj, Parfüm, Gıda Takviyesi, Temizleyiciler, Saç Bakımı, Bebek Bakımı ve Zeitgard Bakımı olmaktadır.

LR Kozmetik, doğrudan satış yöntemini kullanma yönüne gitmiştir. Bu şekilde müşterilerini dağıtım ortağı yaparak geniş kitlelere seslenmeyi amaçlamıştır. İlgili amaç doğrultusunda hem firma hem de müşteriler kazanabilmektedir. Firma kaliteli parfüm, cilt bakım ürünleri ve gıda takviyesi ortaya koymayı hedeflemiştir. Ayrıca müşteri bazlı ortaklarına sunduğu primlerin yüksek olması ve ürünlerin kalitesi sayesinde kısa sürede tanınmıştır.

admin

Bir kaç farklı cümlenin tek bir anlamı olan doğrudan satış sektörü hakkında tarafsız makaleler yazarak, yerli ağ pazarlama firmalarını ve yabancı ağ pazarlama firmalarını detaylı anlatıp, araştırma yapan kişilere detaylı bilgi aktarımı yapmak için network marketing ile ilgili web sitemiz de araştırma yapan kişilere extra bilgi vermeyi hedefledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ CİHAZ GÖNDERİMİ ile Helium (HNT) Coin Madenciliğine