Lifewave Türkiye Akupunktur ve Homeopati Firması

Lifewave network marketing çoklu seviye pazarlama firmasıdır. Firmanın çok düzeyli bir pazarlama firması olma hedefi bulunmaktadır. Bu hedefi ile de kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Sağlık sektöründe önü firmalardan olduğunu kanıtlayan lifewave, pazarlama(marketing) yöntemi ile para kazanma fırsatı vermektedir. Eğer network marketing nedir merak ediyorsanız ilk önce bu makaleyi okumanızı öneririz.

Bununla beraber pazarlamacının, pazarlama sektöründe kendini geliştirmesi adına imkan sunmaktadır. Bu geliştirme ile pazarlamacının distribütörlük statüsüne kadar çıkabilmesini sağlamaktadır. Sınıfının her düzey pazarlamacısına ise ödeme yapan bir firmadır.

Lifewave modern teknolojik ürünleri ve yenilikleri sayesinde rakip firmalardan farklı bir yol izlediğini gösterir. Aynı zamanda da sağlıklı yaşamı teşvik edecek girişimlerle de yeniliklere öncü olmaktadır. Yabancı network marketing şirketleri arasında bulunmaktadır.

Lifewave Nedir Nerede Kuruldu
Lifewave Nedir Nerede Kuruldu

Lifewave Nedir Nerede Kuruldu

Lifewave nedir, uluslararası bağlamda tanınmış bir pazarlamadır. Lifewave, müşterisinin günlük yaşamını ve farklı hareketlerini yoğunlaştırmak için elit nanoteknoloji yamalarını kullanmaktadır. Nanoteknoloji yamaları dışında, sağlığı korumak, sağlığı daha da iyileştirmek ve yaşlılığa karşı önlem olarak hizmet verir.

Bu uygulamalarını ise sağlık sektörü adına son teknoloji ürünleri ile yapar. Lifewave nerede kuruldu , global firması ABD’de kurulmuş ve hem ABD hem de Tayvan’da ana şirketleri bulunur. Bu şirketleri ile bulunduğu bölgede hem ürün tanıtımını hem de pazarlama yöntemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Bunun sonucunda geniş kullanıcı kitlesine ulaşarak ulusal anlamda pazarda büyümeyi başarabilmiştir.

Türkiye’de bağlantısı oldukça az olan bu firma yakın zaman içinde Türkiye piyasasında da olmayı hedeflemektedir. Köklü bir geçmişi bulunan Lifewave, hizmetlerini ABD başta olmak üzere neredeyse her kıta üzerinde gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi yüksek olan Lifewave Türkiye‘de daha öncelerde hizmet verdiği bilinmektedir. Tekrar hizmet vermeyi hedefleyen firma, daha kaliteli ve teknolojik ürünleri ile hem sağlık sektörüne hem de pazarlamaya yakın ilerlemeyi planladığı görülmektedir.

Lifewave Ürünleri
Lifewave Ürünleri

Lifewave Ürünleri

Lifewave ürünleri, temel ürün olan yamaların belirlenen teknolojide çeşitlerin, çeşitli faydalarına göre üretilmiştir. Bu yama ürünleri; * Enerji artırıcı, *  IceWave, * Yaş yaması *  SPG Complete olarak bulunur. Bu yamaların modaya uygun ve ya özel yöntemler ile insan sağlığını olumlu etkileyeceği de kesin olan nanoteknolojidir. Ayrıca Lifewave ürünleri , akupunktur ve homeopati şifa tekniğini benimsemektedir.

Lifewave Enerji arttırıcı: Sağlığı etkileyecek ve ya etkilemeyecek halsizliğin hafifletilmesinde ve gücün ve kuvvetin diri olmasında rol oynamaktadır.

Lifewave IceWave: Eklemlerde oluşan ağrıların giderilmesinde etkilidir. Yoğun bir gücü olduğu söylenmektedir.

Lifewave Türkiye Akupunktur ve Homeopati Firması

Lifewave Yaş Yaması:  Genç ve pürüzsüz bir cildin korumasını sağlarken, yaşlanmakta olan bir cildi de gençleştirici etkisi bulunmaktadır. Aynı zamanda da kırışıklıkları azaltmada büyük rol oynamaktadır.

Lifewave SPG Complete: İştah kontrolünü sağlamaktadır. Zayıflamada etkili olan yöntemlerden biridir. Aynı zamanda oldukça sağlıklı olmaktadır.

Lifewave ürünleri, sağlık açısından sorun teşkil etmezler. Sağlıklı kullanım yöntemleri ile ve sağlıklı nanoteknoloji teknikleri ile sağlığa zararlı olmamaktadır. Aksine sağlık açısından oldukça faydalı olduğu kesin olarak bilinmektedir. Sebebi ise uzun zamanlar öncesinde kullanılan şifa tekniklerinin Lifewave sağlık ürünlerine yansıması ve bu ürünlerin benzer teknikler ile uygulanmasıdır.

Lifewave ürünleri fiyatları ise kalitesine bağlı olmasının yanı sıra firmanın da belirlediği şekilde seyretmektedir. Ancak maliyeti düşük olarak bilinmektedir. Sağlık sektörü piyasasında da Lifewave ürünlerine rastlamak mümkündür. Akupunktur ve homeopati tedavi teknikleri sıkça kullanıldıklarından bu tedaviye bağlı Lifewave ürünleri de tercih edilmektedir.

Lifewave Kazanç ve Kariyer Planı
Lifewave Kazanç ve Kariyer Planı

Lifewave Kazanç ve Kariyer Planı

Lifewave firması, pazarlamacı ve distribütörler için oldukça iyi fırsatlar sunmaktadır. Herhangi bir pazarlamacı ve ya distribütör için kazanç miktarı oldukça fazla olabiliyor. Bu durum ise birçok pazarlamacı ve ya distribütörü Lifewave network marketing sistemine olumlu bakmaya yönlendiriyor.

Genelde distribütörler pazarlamacılardan farklı olarak Lifewave’den ürünleri toptan olarak satın alırlar ve perakende olarak satmaktadırlar. Bu yöntem ile oldukça fazla gelir elde edilebiliyor. Lifewave kazanç planı ile gelirlerin miktarı belirlenebilir.

Hem pazarlamacı hem de distribütörler için oldukça karlı bir girişimdir. Bu yüzden Lifewave kariyer planı için mantıklı bir pazarlamadır. Ayrıca Lifewave ile dört farklı şekilde kazançlar da sağlanabilmektedir. Bu kazanç yöntemleri ise aşağıda yer almaktadır.

1-) Distribütörler Lifewave’den toplu ürün satın alıp, perakende satarlar. Bu sayede kazanç kısa zamanda oldukça fazla olabilmektedir.

2-) Bir distribütör ilk işinde bir müşteri kaydını firmaya ulaştırırsa, kendisine ekstra kazanç bonusu verilir.

3-) Lifewave pazarlamasına üye olan herhangi biri seviye yükseltmek istediğinde yükseltme kiti satın aldığında da bonus ödemesi alabilmektedir. Yani her seviye aşaması yükseldikçe bulunduğunuz konumun üzerinde olursunuz. Ve aşağıda olan distribütörlerden ekstra gelir elde edebilirsiniz.

4-) Herhangi bir distribütör tarafından firmaya kaydettirilen isim, kendisi için sponsor bir isim bulduğunda ve o ismi kaydettirdiği zaman, o isimden kazanılacak komisyon, ilk distribütöre de ekstra kazanç sağlayabilir. Bu şekilde sınırsız komisyon zinciri oluşturulabilmektedir.

Lifewave Şikayet

Lifewave şikayet, ürün kullanıcılar ve ya pazarlama iş ortakları tarafından gerçekleşebilmektedir. Bu şikayetler doğrudan ürüne ve ya pazarlama yöntemine yönelik olmasa da dolaylı şikayetler olabiliyor. Yani ürün kullanıcısının şikayetleri, üründen yeteri kadar verim alınamaması, ürünün tedarik edildiği distribütör tarafından uygun fiyattan daha farklı fiyatlar ile müşteriye ulaştığı gibi.

Pazarlama yönünde oluşan şikayetler ise, pazarlama zincirinin düzgün ilerlemesi ve ya beklenildiği şekilde zincirden ekstra tutarlardan kazanç sağlanamaması gibi. Bu gibi şikayetler doğrudan olmasa da dolaylı olarak meydana gelebiliyor.

Lifewave Kullanıcı Yorumları

Firma ve ya ürün hakkında lifewave yorumları lifewave merkezli sponsor tarafından oluşabiliyor. Bu yorumlar olumlu olduğu gibi olumsuz(şikayet benzeri) olabiliyor. Lifewave kullanıcı yorumları firmanın politikası ile bağdaşan yorumlar olabildiği gibi ürünler ile de bağdaşan yorumlar olabilmektedir.

Kullanıcı tarafından gerçekleştirilen bu yorumlar eleştiri durumlarında firmanın daha dikkatli olmasını sağlayabilmektedir. Firmaya yöneltilen bu yorumlar sonucunda firmanın, gerek pazarlama kısmı gerekse de ürün kısmında değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu yüzden kullanıcı yorumları hem müşteri hem de kullanıcı açısından oldukça önemli olabilmektedir.

Kullanıcı yorumları ürünü ve ya pazarlama yöntemini etkileyebilecek faktördür. Genelde ürün ve pazarlama kısmı esas alındığında sık sık karşılaşılan kullanıcı yorumları ise;

  1. Herhangi bir ürünün olumlu yönlerinin vurgulanmasına yönelik,
  2. Herhangi bir ürünün dikkat çeken özelliklerinin belirtilmesine yönelik,
  3. Kullanılan ve ya kullanılacak ürünün olumlu/olumsuz etkilerinin vurgulanmasına yönelik,
  4. Tavsiye ürünlerin belirtilmesine yönelik kullanıcı yorumları bulunurken,
  5. Distribütör pazarlama imkanının olumlu/olumsuz yönleri,
  6. Pazarlamada ekstra kazanç zincirinin durumuna yönelik,
  7. Pazarlama kısmına ait olumlu ve olumsuz her yorumların bulunması gibi kullanıcı yorumları da bulunmaktadır.
Sağlık Sektörü İçin Öncü Lifewave
Sağlık Sektörü İçin Öncü Lifewave

Sağlık Sektörü İçin Öncü Lifewave

Sağlık sektörü için öncü firma olduğunu kanıtlayan Lifewave, nanoteknoloji tedavi yöntemleri ile global anlamda büyümeye devam etmektedir. Bu büyümenin Lifewave ürünlerine de yansıyacağı görülebilmektedir. Bunun sonucunda sağlık sektörü için hizmet veren Lifewave, ürünlerine daha yeni ve daha teknolojik ürünleri de katacağını, girişimleri ve yenilikleri ile göstermektedir.

Lifewave Sisteminin Türkiye’de Bulunması

Halihazırda Lifewave ile iş ortaklığı yapan Türkiye’de birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar anonim firma olarak büyük çapta hizmet vermektedir. Ancak tamamı ile Türkiye’de tanınmadıkları için Türkiye piyasasında yeteri kadar verim alınamamıştır.

Tekrar Türkiye piyasasında hem network marketing sistemi hem de ürünlerin tanıtımı için tekrar bulunmayı hedeflediği farkedilmektedir. Türkiye’de bulunan distribütörler de firmanın dışarıdan bağlantılı iş ortakları olmaktadır.

Lifewave firması, network marketing sistemi ile distribütör aracılığı ile Türkiye’de bulunarak ürünlerini pazarlamaktadır. Ancak yerel anlamda bir ofis/şirket girişimi Türkiye üzerinde olmadığı için tam anlamı ile Türkiye piyasasında oldukları söylenemez.

Bu yüzden network marketing sistemi bir şekilde pazarda yer edinse de sağlık ürünlerinin tanıtımı yapılmadığından ve ya daha önceki gibi projelerin devam ettirilmemesinden kaynaklı olarak ürünleri Türkiye üzerinde pek de düzgün faaliyet gösterememektedir.

Kısacası, Lifewave network marketing çoklu seviyede bir pazarlama firmasıdır. Sağlık sektöründe öncü firmalardan olduğunu kanıtlayan Lifewave, marketing yöntemi ile kazanç sağlama fırsatı veren bir firmadır. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi yüksek olan Lifewave Türkiye’de önceden de hizmet verdiği bilinmektedir. Tekrar hizmet vermeyi hedefleyen firma, kaliteli ve teknolojik ürünleri sağlık sektörüne de pazarlama şeklinde bir ilerlemeyi planlamaktadır.

Lifewave ürünleri, sağlıklı kullanım yöntemleri ve sağlıklı nanoteknoloji teknikleri sayesinde sağlık açısından sorun teşkil etmezler. Hatta tam tersine ürünlerin sağlık açısından çok faydalı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun sebebi ise uzun zamanlar öncesinde de kullanılan akupunktur gibi şifa tekniklerinin Lifewave sağlık ürünlerine yansıması ve bu uygulamalara benzer teknikler uygulanmasıdır.

Distribütörler Lifewave’den toplu ürün satın alıp, perakende olarak satarlar. Distribütör olup ilk işinizde bir müşteri kaydını firmaya ulaştırırsanız, size ekstra kazanç bonusu da verilir. Buna ek olarak, pek çok firmadan farklı olarak sizin getirdiğiniz kaydın altındaki distribütörlerden de ekstra gelir elde ederek kendinize farklı iş fikirleri içerisinde yer bulabilirsiniz. Ayrıca seviye atlamak da mümkündür ki bu da kazancınızın artacağı anlamına gelir.

admin

Bir kaç farklı cümlenin tek bir anlamı olan doğrudan satış sektörü hakkında tarafsız makaleler yazarak, yerli ağ pazarlama firmalarını ve yabancı ağ pazarlama firmalarını detaylı anlatıp, araştırma yapan kişilere detaylı bilgi aktarımı yapmak için network marketing ile ilgili web sitemiz de araştırma yapan kişilere extra bilgi vermeyi hedefledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ CİHAZ GÖNDERİMİ ile Helium (HNT) Coin Madenciliğine