Fromus Network Doğal Sağlık Bantları

Türkiye’de sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar arasında en güvenilir olan Fromus Network Firması, kurumsal pazarlama alanında müşteri memnuniyetini en ön planda tutan şirketlerden bir tanesidir. Satış pazarlama stratejisi network marketing üzerine kurgulanmıştır. Eğer network marketing nedir merak ediyorsanız buradan temel bilgileri almanızı öneririm.

Kurumsal olarak pazarlama stratejisi, tamamen müşteri odaklı olan firmanın internet üzerinden yaptığı satışlar ile hızlı teslimat özelliği de bulunmaktadır.

Fromus Nedir Nerede Kuruldu
Fromus Nedir Nerede Kuruldu

Fromus Nedir Nerede Kuruldu

2015 yılında kurulan firma doğal sağlık bantlarının satışını ve pazarlamasını yapmaktadır. Tamamen yerli olan Fromus Network , Konya merkezli olarak hizmet vermektedir. Fromus ürünleri Mingrup Medikal Kozmetik Gıda Tekstil Reklamcılık Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak satılmaktadır.

Mingrup Fromus ürünlerini yanı sıra kozmetik, gıda ve tekstil kollarında da faaliyet göstermektedir. Firma kendini her alanda kanıtlamış kalite ve kadroya sahiptir. Fromus firmanın tescilli markasıdır. Firmanın üretip sattığı tüm ürünler kendi markası adına tescillenmiştir. Yerli network marketing firmaları arasında bulunmaktadır.

Doğal Sağlık Bandı Nedir

Özellikle kas ve kemik ağrıları en çok şikayet edilen rahatsızlıklar arasında gelmektedir. En fazla görülen ortopedik rahatsızlıklardan olan kas ve kemik ağrılarının pek çok nedeni olmaktadır. Ters hareket, spor yaparken sakatlanma, hava akımının ortasında kalma gibi etkenler bu ağrıların temel sebebidir.

Bu ağrıların özellikle geceleri vücudu rahatsız etmemesi için geliştirilen ve doğal ürünlerden sağlanan doğal sağlık bantları, kas ve kemik sorunlarına çözüm olmaktadır. Öte yandan en fazla şikayet edilen migren ve baş ağrılarında da doğal sağlık bantları tercih edilmektedir.

Fromus Ürünleri
Fromus Ürünleri

Fromus Ürünleri

Fromus, Türkiye’de doğal sağlık bantlarını sağlıklı bir şekilde kullanıcılarına ulaştırmayı kendine bir felsefe edinmiş ve işinde oldukça başarılı bir firmadır. Fromus ürünleri, tamamen doğal bant ticareti yapmaktadır. Ticari kazanımlar elde etmenin önceliğinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Fromus markasının ürünleri ise kısaca şu şekildedir;

  • From Us Small
  • From Us Medium
  • From Us Large
  • From Us Xlarge
  • From Us XX Large

Fromus Ürünlerinin İçeriği

Fromus ürünlerinin içerisinde hiçbir kimyasal ürün bulunmamaktadır. Fromus ürünleri içerdikleri altın kore kırmızı ginsengi, saponinler, glucosamine gümüş iyonları bulunmaktadır. Bu bitkisel ürünlerin en önemli etkisi kas ve kemik ağrılarını tamamen yok etmektedir. Bu bitkisel ürünler kas gevşetici bir birleşim içermektedir.

Kore Kırmızı Ginsengi: İnsan bitkisi olarak da bilinen Kore Kırmızı Ginsengi, özellikle eklem hastalıkları için oldukça şifalı bir bitkidir. 6 yıllık bir yetiştirme sürecinin ardından hasat edilen bitki tamamen tedavi işi için kulanılmaktadır.

Saponinler: Saponinler, bitki köklerinde bulunan liflere verilen isimdir. Bu lifler kullanımları itibari ile pek çok hastalığın tedavisi ve ilacı için kullanılmaktadır.

Fromus Network Doğal Sağlık Bantları

Glucosamine Gümüş İyonları: Bitki özlerinden elde edilen Glucosamine Gümüş İyonları, yine bir çok hastalığın tedavisinde kullanılamaktadır.

Fromus içerdiği bitkisel özlerle tamamen tedavi amacı ile kullanılmaktadır. Fromusun hamilelere ve yaşlılara ise herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır

Fromus Ürün Fiyatları
Fromus Ürün Fiyatları

Fromus Ürün Fiyatları

Fromus, sağlık alanında yeni bir bakış açısı getirme misyonu ile yola çıkmış olmasına karşılık ürün fiyatlarını da oldukça düşük tutmaktadır. Sağlık ihmale gelmeyecek tedbirleri gerektirmektedir. Özellikle kas ve kemik ağrıları kimi zaman dayanılamayacak boyutlara geldiği için Fromus ürünleri sıkça tercih edilmektedir. Fromus ürün fiyatları şu şekildedir;

  • From Us Small: 200,00 TL
  • From Us Medium: 400,00 TL
  • From Us Large: 1800,00 TL
  • From Us Xlarge: 3300,00 TL
  • From Us XX Large: 4500,00 TL

Yukarıda yazılan fiyatlar sabit fiyatlar olmaktadır. Ancak firma müşterilerine bazı ayrıcalıklar sağlamaktadır. Web sitesi üzerinden üye olan ve sipariş veren müşteriler için firma bazı kolaylıklar göstermektedir.

Fromus Faydaları Nelerdir

Fromus sadece kas ve kemik ağrıları için kullanılmamaktadır. Fromus ağrı kaynaklı ve kökenli hastalıkların tedavilerinin yanı sıra şu etkileri de göstermektedir;

– Ağrı kesici etkisiyle baş ağrısı, migren ağrısı, boğaz ağrısı, eklem, kas ve kemik ağrılarının tamamen sona ermesinde faydalıdır.

– İçerdiği doğal bitki özleri ile vücut besleyici özelliği bulunmaktadır.

– Sakinleştirici etkisi vardır. Sinir ve gerginlik durumlarında daha sakin kalınmasına yardımcı olur.

– Fiziksel canlandırıcı özelliği vardır.

– İçerdiği bitki özleri sayesinde kalp sağlığını koruduğu gibi damarların tıkanmasını da engeller.

– Enerji verici özelliği ile dayanıklılığı arttırır. Özellikle düzenli spor yapan insanlar için oldukça önemli bir etkiye sahiptir.

– Konsantrasyon arttırıcı özelliği bulunmaktadır.

– İnsan vücudu barındırdığı hücreleri devamlı yenileyerek dengeleme görevi görmektedirler. Fromus, hücrelerin sağlıklı bir şekilde yenilenmesine de yardımcı olmaktadır.

– Uyku sağlığı için son derece önemlidir. Ağrıların etkisi azaldığı için daha sağlıklı bir uyku düzeni sağlanmasına yardımcı olur.

– Bağışıklık sisteminin dayanıklı olmasına yardımcı olduğu gibi düzenleyici bir görevde üstlenmektedir.

– Cinsel sağlığın korunmasında yardımcı olur. Ancak cinsel güç verici bir kategoride değildir. Vücudun yapması gereken fiziksel ve biyolojik görevlere yardımcı olduğu için vücudun zinde kalarak cinsel hayatın renklenmesine de fayda sağlamaktadır.

Fromus Kazanç Planı

Fromus kazanç planı, web sitesi üzerinden üye olarak sipariş veren müşterilerine özel imkanlar sunmaktadır. Öte yandan devamlı müşteri konumundaki kişiler içinde zaman zaman özel fırsatlar sunmaktadır. Fromus markası, sağlık sektöründe yer almanın bilinci ile hareket ettiği için fiyatlarında uygunluk sunmaktadır.

Sağlık ihmale gelemeyeceği gibi bunun bilincinde olan Fromus firması önceliği insan sağlığına vermektedir. Fromus müşterilerini her zaman ön planda tutmaktadır. Firma misyonu ve vizyonu gereğince maddi kazancın ikinci plana atıldığı ve öncelik olarak ürünlerin insanların sorunlarına çözüm aracı olduğunun bilincinde hareket eden firma tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır.

Para kazanma sistemi ağ pazarlamaya yönelik olduğu için network marketing nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazım sizde destek olacaktır. Ayrıca bu alanda network marketing eğitimleri nelerdir konusu hakkında da temel bilgiler aktardım.

Fromus Kariyer Planı

Fromus kariyer planı ürünlerinin satışı ve tanıtımının yapılması firmanın artı değerini ön planda çıkartmaktadır. Fromus ürünleri bir prestij markası konumundadır. Bu nedenle de başta eczaneler olmak üzere sağlık ürünleri satışında yetkili olan tüm firmalar mutlaka Fromus ürünlerini bulundurmaktadır.

Fromus, bilinirliği ve tanınırlığı ile piyasada oldukça fazla tercih edilen sağlık bantları arasında yerini almaktadır. Sağlık bantlarının, insan üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle eczanelerde en fazla aranılan ürünlerin başında gelmektedir.

Öte yandan sağlık malzemelerini satmak üzere yetkilendirilmiş olan firmaların da Fromus satışını yapabildiği gibi bayiliğini alabilmektedir. Fromus ürünleri, satışını yapmak üzere alan bütün işletmelerde kısa sürede tükenerek adeta güvenilirliğini kanıtlar bir nitelik göstermektedir.

Fromus Şikayet
Fromus Şikayet

Fromus Şikayet

Fromus sitesi üzerinden her türlü şikayet ve yorumlara açıktır. Ayrıca Fromus şikayet ile ürünlerinin tanıtımının yapılması şikayetlerin dile getirilmesi ve kullanıcılarının her türlü talep ve önerileri için sosyal medya hesapları bulunmaktadır.

Facebook, İnstagram ve Twitter üzerinden firmaya ulaşmak son derece kolaydır. Fromus ürünlerinin, müşterilerin üzerinde yüzde yüz memnuniyet etkisi yaratması için firma bu talep ve Fromus yorumları dikkatli bir şekilde değerlendirmektedir. Cevap gerektiren veya akılda soru işareti kalmaması adına firma bütün sorunları büyük bir titizlikle cavaplayarak kullanıcılarının bütün önerilerini dikkatle incelemektedir.

Fromus Kullanıcı Yorumları

Fromus ürünleri, son derece tercih edilen doğal sağlıklı yaşam bantları arasındadır. Fromus ürünlerini kullananlar kişiler, yüzde yüz memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Özellikle ürünlerin gece, uyku esnasında rahat olması müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır.

Fromus ürünlerinin firma tarafından hızlı bir şekilde kargolandığını da ifade eden müşterileri paket açılımlarında herhangi bir aksilikle karşılaşmadıklarını da belirttiler. Tamamen doğal olan ürünlerin deride kaşıntı, kızarıklık gibi hislerde yaratmaması memnuniyetle karşılanırken koku açısından da kullanıcılar Fromus’un oldukça avantajlı olduğu yorumlarını yapıyorlar. Kullanıcıların tamamı üründen ve firmadan memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Fromus Yan Etkileri Nelerdir

Fromus normal şartlarda yan etkisi bulunmayan doğal sağlık bandıdır. Hamile ve yaşlıların kullanımına uygundur. Ağrı olan yerlere uygulandığında etkisi fazlası ile görülmektedir.

Fromusun bilimsel olarak kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmadığı gibi alerjik durumlar haricinde zararı yoktur. Fromusun içerdiği bileşen ve doğal maddelere alerjisi olan insanların kullanmaması ve kullanması halinde herhangi bir olumsuz etki görülmesi durumunda mutlaka doktora başvurulmalıdır.

Kısacası, Türkiye’de sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar arasındaki güvenilir Fromus Network firması, kurumsal pazarlama alanında müşteri memnuniyetini de ön planda tutan şirketlerden bir tanesidir. 2015 yılında kurulan bu firma, doğal sağlık bantlarının satışını ve pazarlamasını yapmaktadır ve işinde oldukça başarılıdır.

Ticari kazanımlar elde etmenin öncesinde sağlığı ön planda tutmaktadır. Sağlık ihmale gelemeyeceği bilincinde olan Fromus firması bu sebeple fiyatlarını da makul düzeylerde tutmuştur. Fromus ürünleri içeriğinde bitkisel olan altın kore kırmızı ginsengi, saponinler ve glucosamine gümüş iyonları bulunmaktadır.

Ürünlerinin ağrı kesici, vücudu besleyici, kas ve kemik ağrılarını hafifletici, sakinleştirici, fiziksel olarak canlandırıcı, kalp sağlığını koruyucu, damar tıkanıklığını engelleyici, enerji verici, konsantrasyonu ve uyku kalitesini arttırıcı ve bağışıklık sistemini destekleyici gibi pek çok güzel etkisi bulunmaktadır.

Fromus Network firması kendi web sitesi üzerinden üye olarak sipariş veren müşterilerine özel imkanlar da sunmaktadır. Öte yandan devamlı müşterisi konumundaki kişilere zaman zaman ayrıca daha özel fırsatlar da sağlar.

Fromus ürünleri saygın marka görünümüne sahiptir. İnsanlar üzerindeki olumlu etkilerinden dolayı eczanelerde en çok aranan ürünlerden biridir. Öte yandan sağlık ürünleri satmaya yetkili şirketler de Fromus satıp dağıtım haklarını başvurarak alabilirler.

admin

Bir kaç farklı cümlenin tek bir anlamı olan doğrudan satış sektörü hakkında tarafsız makaleler yazarak, yerli ağ pazarlama firmalarını ve yabancı ağ pazarlama firmalarını detaylı anlatıp, araştırma yapan kişilere detaylı bilgi aktarımı yapmak için network marketing ile ilgili web sitemiz de araştırma yapan kişilere extra bilgi vermeyi hedefledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ CİHAZ GÖNDERİMİ ile Helium (HNT) Coin Madenciliğine