Byanca (Bayanca) Network Nedir, ürünleri ve Yorumları

Byanca (Bayanca) network , yerli network marketing firması olarak hizmet veriyor. Byanca ile zaman ve mekan sınırlaması olmadan sisteme üye olan kişiler, satış yaparak ve başka insanları da üye yaparak alt üye sistemi ile prim kazanarak kazanç kapılarını aralıyor.

Network marketing (ağ pazarlaması), 21.yüzyılın ticaret sistemi. Doğrudan satışın geliştirilmiş bir türü. Bu sistemde kişi, emeği ile doğru orantılı bir şekilde gelir sağlıyor ve başlamak için bilgi ve deneyim gerekmiyor.

Byanca Nedir
Byanca Nedir

Byanca Nedir

Akılara takılan byanca nedir? sorusunun cevabı olarak; Byanca, Network marketing sisteminin satış rakamları ile yükselen bir yerli firması. Sloganı: ” İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak sureti ile, düşük maliyetlerle kaliteli üretim gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak”.

Türkiye’de kurulan firma, network marketing sisteminin bir parçası olarak başarı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Uzun yıllar tekstil sektöründe yer alan Byanca, günümüzde network marketing pazarlama modeli ile çalışmaktadır. Vizyonu, sektörde öncü olmaktır.

Byanca Nerede Kim Kurdu
Byanca Nerede Kim Kurdu

Byanca Nerede Kim Kurdu

Byanca İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Byanca network marketing firması, Orsima Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti tarafından kurulmuştur. Doğrudan satış alanında faaliyet gösteren Byanca, iç giyim ve giyim üzerine başarılı çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Tekstil alanındaki deneyim ve bilgisini network sistemi ile insanlara açmaktadır. Firmanın hizmet anlayışında kaliteli hizmet son derece önemli bir faktör. Firma, entegre tesislerinde kumaş, kesim-dikim, paket, kalite kontrol ve sevkiyat aşamalarını gerçekleştirmekte olup dünya çapında perakende ve toptan satış mağazalarına sahiptir.

Byanca Ürünleri ve Kullananlar
Byanca Ürünleri ve Kullananlar

Byanca Ürünleri ve Kullananlar

Byanca ürünleri kategorileri ve içerikleri şöyle sıralanabilir:

  1. Bayan: Alt eşofman, atlet, çıtçıtlı body, elbise, eşofman takımı, bikini slip, korse, pijama takımı, kapri takım sütyen, fantezi, şortlu takım, tayt, bone, termal, sabahlık takımları, çorap, sütyen takımı, eşarp, şal, battal, gecelik, hamile grup, taytlı takım, mayo haşema.
  2. Erkek: Atlet, eşofman takımı, boxer, pijama takımı, çorap, termal.
  3. Çocuk: Atlet, pijama, külot, kız çocuk takımı, erkek çocuk takımı, kız çorap, erkek çorap.
  4. Bitkisel: Doğal sabun, çay, krem, şampuan, yağ, kapsül, banyo lif.
  5. Ev Yaşam: Alez, pike, yastık, hurç, panduf, temizlik ürünleri, nevresim, bornoz takımı.
  6. Kozmetik: Göz grubu, yüz grubu, ağda grubu, dudak grubu, bay parfüm, bayan parfüm, kişisel bakım, oda kokusu.
  7. Tv Ürünleri
  8. Mutfak Gereçleri

Byanca ürünlerini kullananlar çoğunlukla bu ürünlerden memnun olmakta olup, az sayıda yavaş teslimat ve ürünün özelliklerine yönelik şikayetler görülmektedir. Mağaza yorumlarında ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi, mağaza ürün paketine özen göstermişti ve mağazanın iletişiminden memnunum şıklarını olumlu yönde işaretlemektedirler.

Ürünlerin güzel olduğu, hızlı kargo ile özenli bir hizmetin sunulduğu, ürün ile birlikte paketlemeden de memnun kalındığına ilişkin müşteri yorumlarının yüksek oranlarda olduğu göze çarpmaktadır. Az oranlarda satın alınan ürünün kalitesiz olduğuna dair yorumlar yapılmaktadır.

Byanca (Bayanca) Network Nedir, ürünleri ve Yorumları

Byanca Kazanç Planı

Byanca tarafından sabit geliri yeterli olmayan ve ek kazanç sağlamak isteyen tüm girişimci adaylarına içinde yüzlerce çeşit ürün bulunan bir adet satış kataloğu ücretsiz olarak gönderilmektedir. Gönderilen bu katalog ile kişiler çevrelerindeki potansiyel müşterilere satış yapabilmektedir.

Kataloglarda ürün bilgisinde müşterilere satış yapılacak fiyatlar yer almaktadır. Ürünler, kişilere gönderilirken katalog üzerinde yer alan fiyatların %30 altında bir fiyatla gönderilmektedir. Böylece peşin olarak ürünlerin satışı sırasında %30’luk bir kazanç sağlanmış olmaktadır.

Sistemde satılan ürünler, imalat fiyatı üzerinden alındığı için mağaza satış fiyatlarının çok altına kalmaktadır. Byanca kazanç planına ilişkin daha fazla bilgi için Byanca Network sistemi ve Byanca katalog için Byanca.com.tr sitesine başvurabilirsiniz.

Byanca Güvenilir mi
Byanca Güvenilir mi

Byanca Güvenilir mi

Byanca, ülkemizde bulunan marketing sistemine dahil ettiği ve giderek artan üye potansiyeli ile network marketing sektörüne büyük bir dinamizm ve yenilik katmaktadır. Rekabet piyasasını harekete geçirerek satış rakamlarını ve kalite çıtasını her geçen gün yükseltmektedir.

Karşılıklı memnuniyet ve kazanç anlayışı ile üye müşterileri ve üye firmaları için her zaman güvenilir ve kazandıran imkanlar sunmaktadır. Güvenilir bir network marketing firması olarak global düzeyde sektördeki yenilik ve gelişmeleri uzman kadrosu eşliğinde yakından takip etmekte ve sistemine uyarlamaktadır.

Byanca Şikayetleri

Byanca, network marketing sistemi içinde faaliyet gösteren üyeler ise genel olarak sistemden memnun olmakla birlikte bazen iyi bir kazanç kazanamadıkları bazen de direktörlerin yeteri kadar kendileri ile ilgilenmediklerine yönelik şikayetlerde bulunmaktadırlar. Zaman zaman kargo ile ilgili yaşadıkları teslimat sıkıntılarını da dile getirmektedirler. Ürünlerin kalitesine yönelik de bazen üyeler, müşterilerle sorunlar yaşayabilmekte.

Byanca Dolandırıcılığı

Online alışverişlerde günümüzde çeşitli dolandırıcılık olayları ile karşılaşılmaktadır. E-ticaret ve network marketing sektörlerinin büyümesi paralelinde online alışveriş sitelerine yönelik siber saldırılar ve dolandırıcılık girişimleri olabilmektedir.

Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapanların kart bilgilerinin çeşitli korsan yazılımlarla kopyalanarak kişilerin bilgisi dışından onların kredi kartlarından alışveriş yapılması en çok karşılaşılan dolandırıcılık olayları arasında yer alıyor. Byanca gibi firmalar bu konularda güvenlik sistemlerini güçlendirmek için gerekli ve etkili önlemleri almak zorundalar.

Byanca Üye ve Kayıt Olma

Byanca‘ya, network marketing yerli firmasına, üye olmak için öncelikle firmanın resmi sitesine giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra sitenin üye kayıt sayfasına tıklanarak geçiş yapılmalı.

Üye kayıt sayfasında yer alan üye kaydı için gerekli bilgiler doldurulduktan ve üyelik sözleşmesi iyi bir şekilde okunduktan sonra eğer üye olmaya karar verdi iseniz tek yapmanız gereken kaydımı tamamla sekmesine tıklamak. Üye kaydından sonra üyelerin adresine ücretsiz satış kataloğu gönderilmekte ve deneyim kazanmak üzere satışlarına başlayabilmektedirler.

Byanca Prim Sistemi

Byanca Prim Sisteminde, on seviyeli bir prim sistemi mevcut. Birinci kademe üyelerin satışlarından yüzde beş; ikinci kademe üyelerin satışlarından yüzde dört; üçüncü kademe üyelerin satışlarından yüzde üç; dördüncü kademe üyelerin satışlarından yüzde iki; beşinci kademe üyelerin satışlarından yüzde bir; altıncı kademe üyelerin satışlarından yüzde sıfır virgül beş; yedinci kademe üyelerin satışlarından yüzde sıfır virgül beş; sekizinci kademe üyelerin satışlarında yüzde sıfır virgül beş; dokuzuncu ve onuncu kademe üyelerin satışlarından yüzde sıfır virgül beş oranları uygulanmaktadır.

Byanca Satış Yöntemi

Byanca, Network adıyla tanınan Bayanca Network firması; iç giyimden cilt ve makyaj bakımına, malzemelerine, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ev ve aile bireylerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok farklı ürün seçeneğini, Byanca ürün kataloğunda bulmanız mümkün. Tüm ürünlerin tek bir katalogda toplanması Byanca’ya üye olan kişiler içinde satış yaparken büyük bir kolaylık sağlıyor.

Byanca’nın Hedefleri

Byanca’nın öncelikli hedefi; insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile düşük maliyetler ile kaliteli üretimler gerçekleştirmek ve bu sayede sektöründe lider olarak anılmak. Müşterilerini memnun etmek için kesintisiz ve enerjik bir tempo ile çalışan firma ve üyeleri, bu memnuniyeti en üst düzeyde sağlamayı ve kalıcı kılmayı amaç ediniyor.

Çevre bilincini yaygın hale getirmek ve doğa ile barışık olmak firmanın misyonları arasında bulunuyor. “Önce İnsan” prensibini benimseyen firma, toplumsal sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirerek diğer firmalara da bu konularda da liderlik etmek istiyor.

Kısaca özetlersek, Byanca diğer adıyla Bayanca network, yerli bir network marketing firması olarak düşük maliyetlerle kaliteli üretimler yapan bir firmadır. Byanca, sisteme üye olan kişilere; zaman ve mekan sınırlaması olmadan, satış yaptıklarında veya başka tanıdıklarını da üye yaptıklarında prim usulü ile kazanç sağlıyor. Byanca’nın, özellikle network marketing ticari sistemindeki satış göstergeleri onun başarılı faaliyetleri ile yükselen bir firma olduğunu gösteriyor.

Zaten uzun yıllardır tekstil sektöründe yer alan Byanca firması, günümüzde network marketing ile çalışarak bizlere kaliteli ürünler sunuyor. Üstelik erkek, kadın ve çocuk olmak üzere her yaştan insana hitap eden ürünleri imalat fiyatı üzerinden alındığı için, diğer mağazalardaki satış fiyatlarının altında kalıyor.

Kadınlar için eşofman, elbise, bikini, mayo, haşema, korse, pijama takımı, sütyen, tayt, atlet, çıtçıtlı body, bone, çorap, eşarp, şal, gecelik, hamile kıyafetleri gibi pek çok ürün mevcut. Erkek için de atlet, eşofman, boxer, pijama, çorap ve termal ürünler satışta. Çocuk atletleri, pijamalar, külotlar ve cinsiyete göre daha birçok ürün de ulaşıma açık.

Tüm bunlara ek olarak; sabun, krem, yağ, çay, şampuan gibi bitkisel ürünler de sizler için sunulmuş. Ev yaşamınızda kullanabileceğiniz nevresim, alez, pike, hurç ve yastık gibi eşyaların yanı sıra mutfakta kullanılan gereçlere kadar geniş yelpazedeki ürünleri her zaman kaliteli ve ucuz maliyetli olarak size ulaşıyor. Siz de Byanca firmasının bu geniş pazarına katılarak kazanmak isterseniz sitesinden üyelik başvurunuzu yaparak on seviyeli prim sistemine dahil olabilirsiniz.

admin

Bir kaç farklı cümlenin tek bir anlamı olan doğrudan satış sektörü hakkında tarafsız makaleler yazarak, yerli ağ pazarlama firmalarını ve yabancı ağ pazarlama firmalarını detaylı anlatıp, araştırma yapan kişilere detaylı bilgi aktarımı yapmak için network marketing ile ilgili web sitemiz de araştırma yapan kişilere extra bilgi vermeyi hedefledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ CİHAZ GÖNDERİMİ ile Helium (HNT) Coin Madenciliğine